Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Query
da: Forespørgsel

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Customer ID
da: Kunde ID
