Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Login
pt: Entrar

en: Settings
pt: Definições

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: API Key
pt: Chave API

en: Phone
pt: Telefone

en: Query
pt: Consulta

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Customer ID
pt: ID de Cliente
