Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Settings
fi: Asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Phone
fi: Puhelin

en: Query
fi: Kysely

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
