Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Query
ps: پوښتنه
