Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.6) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Login
oc: Identificant

en: Settings
oc: Paramètres

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Query
oc: Requèsta
