Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.7) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Login
de: Anmelden

en: Settings
de: Einstellungen

en: Email
de: E-Mail

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Email:
de: E-Mail:

en: Query
de: Abfrage

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Settings Saved Successfully.
de: Einstellungen wurden erfolgreich gespeichert.
