Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.7) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Settings
et: Seaded

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Phone
et: Telefon

en: Query
et: Päring
