Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.7) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító
