Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.7) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Login
ja: ログイン

en: Settings
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Phone
ja: 電話番号

en: Query
ja: クエリー
