Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: API Key
ro: Cheie API

en: Phone
ro: Telefon

en: Query
ro: Interogare
