Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.8) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Login
fr: Identifiant

en: Settings
fr: Paramètres

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: Email:
fr: Courriel :

en: Query
fr: Requête

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: Username Attribute:
fr: Attribut Nom de l'utilisateur :
