Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.8) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Login
hr: Prijava

en: Settings
hr: Postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon
