Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.8) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Login
is: Innskráning

en: Settings
is: Stillingar

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími
