Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.8) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
