Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Login
ug: كىرىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر
