Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.9) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
