Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.9) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Login
ca: Entrada

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Phone
ca: Telèfon

en: Query
ca: Consulta

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Customer ID
ca: ID de client
