Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.9) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Phone
gl: Teléfono

en: Query
gl: Consulta

en: Customer ID
gl: Cliente ID
