Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.9) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Login
ru: Логин

en: Settings
ru: Настройки

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Query
ru: Запрос

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Customer ID
ru: ID покупателя
