Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.9) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
