REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Operation
ar: عملية

en: Query
ar: استفسار

en: Copy
ar: نسخ

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Role Based Restriction
ar: التقييد القائم على الدور
