REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Operation
ast: Operación
