REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Timestamp
bg: Време

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Operation
bg: Действие
