REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
