REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Phone
ca: Telèfon

en: Operation
ca: Operació

en: Query
ca: Consulta

en: Copy
ca: Copia

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Generate
ca: Genera

en: - Any -
ca: - Qualsevol -
