REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Email
cs: E-mail

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Phone
cs: Telefon

en: Operation
cs: Operace

en: Query
cs: Dotaz

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Generate
cs: Generovat

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Apply Filters
cs: Použít Filtry
