REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Phone
cy: ffôn

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Query
cy: Ymholiad
