REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Email
da: E-mail

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Operation
da: Handling

en: Query
da: Forespørgsel

en: Copy
da: Kopier

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Generate
da: Opret

en: - Any -
da: - Enhver -
