REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།
