REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Error Message
et: Veateade

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Phone
et: Telefon

en: Operation
et: Operatsioon

en: Query
et: Päring

en: Copy
et: Kopeeri

en: - Any -
et: - Kõik -
