REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Phone
fi: Puhelin

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Query
fi: Kysely

en: Copy
fi: Kopioi

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Generate
fi: Luo

en: - Any -
fi: - Kaikki -
