REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: - Any -
ga: - Iad uile -
