REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Phone
gl: Teléfono

en: Operation
gl: Operación

en: Query
gl: Consulta

en: Copy
gl: Copiar

en: Generate
gl: Xerar

en: - Any -
gl: - Calquera -
