REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Operation
gu: કાર્યો
