REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Operation
hr: Operacija
