REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Email
ja: メール

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Phone
ja: 電話番号

en: Operation
ja: 操作

en: Query
ja: クエリー

en: Copy
ja: コピー

en: Download CSV
ja: CSVダウンロード

en: Generate
ja: 生成する

en: - Any -
ja: - すべて -
