REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Operation
lv: Operācija

en: Query
lv: Vaicājums

en: Copy
lv: Kopēt

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
