REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy
