REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Operation
pl: Czynność

en: Query
pl: Zapytanie

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Generate
pl: Generuj

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: Role Based Restriction
pl: Ograniczenie oparte na roli
