REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Query
fa: پرس و جو

en: Copy
fa: تکثیر

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
