REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: API Key
pt: Chave API

en: Phone
pt: Telefone

en: Operation
pt: Operação

en: Query
pt: Consulta

en: View Details
pt: Ver detalhes

en: Copy
pt: Copiar

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Download CSV
pt: Descarregar CSV

en: Generate
pt: Gerar

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Apply Filters
pt: Aplicar filtros
