REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: API Key
ro: Cheie API

en: Phone
ro: Telefon

en: Operation
ro: Operație

en: Query
ro: Interogare

en: Copy
ro: Copiază

en: Generate
ro: Generează

en: - Any -
ro: - Oricare -
