REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Timestamp
ru: Время

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Operation
ru: Действие

en: Query
ru: Запрос

en: Copy
ru: Копировать

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Generate
ru: Создать

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Apply Filters
ru: Применить фильтры
