REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Operation
sq: Veprimi
