REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Operation
ta: செயல்

en: Copy
ta: நகல்
