REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Phone
tr: Telefon

en: Operation
tr: İşlem

en: Query
tr: Sorgu

en: Copy
tr: Kopyala

en: Generate
tr: Oluştur

en: - Any -
tr: - Herhangi -
