REST & JSON API Authentication for Drupal (2.1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
