REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Operation
be: Аперацыя

en: Copy
be: Калькаваць
