REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Copy
eu: Kopiatu

en: - Any -
eu: -Edozein-
