REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Phone
hu: Telefon

en: Operation
hu: Művelet

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Copy
hu: Másolás

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Generate
hu: Létrehozás

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Get quote
hu: Árajánlat kérése
